Новини

Арсеналу ніколи сумувати за Мудриком: Зінченко та компанія здобули важливу перемогу над Тоттенгемом

Переглядів 920
Олександр Карпенко
Гравці Арсенала. Фото: Google
Арсенал в матчі 20-го туру АПЛ святкував першу з 2015 року гостьову перемогу над Тоттенгемом. Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь команди Мікеля Артети.

Арсенал сповна скористався осічкою чинного чемпіона Ман Сіті в дербі проти МЮ та повернув собі восьмиочкову перевагу над найближчим переслідувачем.

Підопічні Артети вирішили долю зустрічі в першому таймі завдяки автоголу Уго Льоріса та дальнім пострілом капітана Арсенала Мартіна Едегора.

Український захисник Арсенала Олександр Зінченко провів на полі 86 хвилин ігрового часу.

Не вдалось завантажити відео.

Після 18 зіграних турів Арсенал з 47 очками одноосібно очолює турнірну таблицю АПЛ. 22 січня лондонці проведуть свій наступний матч проти Манчестер Юнайтед, який завдав «канонірам» єдиної поразки в поточному сезоні.