Новини

Автогол Куртуа, п’ять м’ячів та вольова перемога: відео помилки конкурента Луніна – як зіграв Реал з Еспаньолом

Переглядів 575
Олександр Карпенко
Тібо Куртуа і Андрій Лунін. Фото: ФК Реал Мадрид
Реал в шостому турі Ла Ліги розтрощив Еспаньол, поступаючись в рахунку по ходу зустрічі. Матч в Мадриді завершився з рахунком 4:1.

Реал, поступаючись по ходу зустрічі в один гол, розтрощив каталонців з рахунком 4:1.

Перший тайм в Мадриді пройшов без голів, а після перерви відбулися найцікавіші події зустрічі. На старті другого тайму Еспаньол зловив суперника на контратаці, змусивши помилитися голкіпера Реала Тібо Куртуа.

Відео привозу Куртуа дивіться за посиланням

Пропущений гол збадьорив Реал, який оформив камбек після голів Карвахаля, Родріго, Вінісіуса та Мбаппе з пенальті.

Андрй Лунін матч з Еспаньолом провів на лаві запасних.

Ла Ліга. 5 тур

Реал – Еспаньйол 4:1

Голи: Карвахаль, 58, Родріго, 75, Вінісіус, 78, Мбаппе. 90 (з пенальті) – Куртуа, 54 (автогол)

• Реал посідає друге місце в Примері, поступаючись Барселоні одним очком. Зазначимо, що у синьо-гранатових є гра в запасі. Еспаньол опустився на 13-ту позицію в турнірній таблиці.
  • У наступному турі Реал 24 вересня прийме Алавес. Еспаньол на своєму полі зіграє з Вільярреалом 26 вересня.