Бенефіс і рекорд Роналду: Аль-Наср екстренера Шахтаря познущався над останньою командою Саудівської Аравії

Переглядів 4713
Владислав Лютостанський
Кріштіану Роналду. Фото: Саудівська Про-Ліга
Колишній головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру на виїзді розгромив Аль-Хазем з рахунком 5:1 завдяки голам Кріштіану Роналду, Садіо Мане та Ко.

Колишній головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру святкував розгромну виїзну перемогу в чемпіонаті Саудівської Аравії.

У суботу, 2 вересня, Аль-Наср розгромив Аль-Хазем з рахунком 5:1.

Першими у грі відзначилися гості: на 33-й хвилині гол забив хавбек Аль-Насра Абдулрахман Гаріб з передачі Кріштіану Роналду. Через три хвилини голом відзначився ексзірка Ліверпуля та Баварії Садіо Мане, проте його гол було скасовано після перегляду VAR. На 45+8 хвилині подвоїв перевагу в рахунку хавбек Абдуллах Аль-Хайбарі.

У таймі другому Аль-Хазем зумів відіграти один гол завядки влучному пострілу нападника Мохамеда Бадамосі.  Після чого знову Роналду знову асистував, але на цей раз на атакувального півзахисника Отавіо.

Не вдалось завантажити відео.

На 68-й хвилині гри відзначився сам Кріштіану, який встановив розгромний рахунок в грі. Таким чином Роналду став єдиним гравцем у світі, що забив 850 офіційних голів за кар'єру.

Що стосується Мане, то без забитого голу вінгер з поля не пішов: сенегалець відзначився у воротах Аймена Дамена на 78-й хвилині.

Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу підопічних Каштру над останньою командою чемпіонату.

Саудівська Про-Ліга. П'ятий тур.

Аль-Хазем – Аль-Наср – 1:5 (0:2)

Голи: Бадамосі, 48 – Гаріб, 33, Аль-Хайбарі 45+8, Отавіу 57, Роналду 68, Мане 78.

• 16 вересня Аль-Наср прийматиме Аль-Таі у шостому турі чемпіонату Саудівської Аравії.
  • Наразі команда 61-річного португальського фахівця йде на шостому місці в турнірній таблиці, маючи дев'ять очок в активі.
  • 38-річний Роналду у трьох матчах чемпіонату забив шість голів та віддав чотири гольові передачі.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.