Челсі в більшості не зміг дотиснути Ноттінгем Форест: Мудрик отримав обмежений час на полі

Переглядів 82
Олександр Карпенко
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Челсі та Ноттінгем Форест не змогли визначити сильнішого в поєдинку сьомого туру АПЛ. Зустріч в Лондоні закінчилася з рахунком 1:1.

Челсі зіграв унічию з Ноттінгем Форест у домашньому матчі сьомого туру АПЛ, який відбувся на стадіоні «Стемфорд Бридж».

Перша 45-хвилинка пройшла без забитих голів, а в другому таймі команди обмінялися голами Вуда та Мадуеке.

На 78-й хвилині зустрічі Ноттінгем залишився у меншості після вилучення Ворда-Проуза, проте господарям не вдалося скористатися чисельною перевагою на останніх хвилинах.

Михайло Мудрик перед поїздкою до табору збірної України вийшов на заміну в складі господарів замість Джейдона Санчо на 90-й хвилині.

АПЛ. 7 тур

Челсі – Ноттінгем Форест – 1:1

Голи: Мадуеке, 57 – Вуд, 50.

• Челсі зіграв сім поєдинків, набрав 14 очок і посідає четверте місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • Мудрик провів за лондонську команду в поточному сезоні вісім матчів у всіх турнірах і зробив дві результативні передачі.