Новини

Циганков не врятував Жирону від поразки Вальядоліду: каталонці перервали безпрограшну серію в Прімері

Переглядів 1286
Олександр Карпенко
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
Жирона у виїзному поєдинку 30 туру чемпіонату Іспанії поступилася Вальядоліду з рахунком 0:1. Віктор Циганков вкотре отримав місце у старті команди з Каталонії.

Єдиного голу півзахисника Вальядоліда Мончу вистачило господарям, аби покласти до скарбнички три залікових бали. Іспанець на 24-й хвилині отримав передачу у штрафному Жирони та поклав м'яч у нижній лівий кут.

По перерві команда Циганкова вирівняла гру, але так і не змогла бодай раз відзначитись у воротах Вальядоліда.

Навала каталонців у доданий час до другого тайму також не принесла бажаного ефекту. Фінальний свисток зафіксував перемогу господарів в один м'яч.

Зазначимо, що Циганков у матчі проти Вальядоліда відіграв з першої та до останньої хвилини. Жирона перервала свою безпрограшну серію в чемпіонаті, яка тривала чотири поєдинки поспіль.

Жирона після 30 турів перебуває на десятій сходинці у Прімері з 38 очками в активі. Вальядолід з 35 балами розташувався на 14 позиції.

25 квітня Жирона Циганкова випробує себе на фоні чинного чемпіона Іспанії Реала. В матчі першого кола каталонці змогли розжитися очками на «Сантьяго Бернабеу» (1:1).