Новини

Циганков отримав дзвіночок: Жирона вийшла на друге місце Ла Ліги завдяки голу новачка, що змінив українця

Переглядів 25205
Владислав Лютостанський
9 голосів
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
У четвертому турі іспанської Ла Ліги Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика приймала Лас-Пальмас. Команда з українцями в складі здобула перемогу над новачком елітного дивізіону (1:0).

У неділю, 3 вересня, в рамках четвертого туру іспанської Ла Ліги Жирона перемогла Лас-Пальмас (1:0).

У першому таймі поєдинку між командами з Каталонії та Канарських островів було забито один м'яч. Захисник Жирони Алекс Суарес відзначився голом у воротах Альваро Вальєса, проте головний арбітр матчу Матео Бускетс Феррер його скасував після перегляду VAR.

У другому таймі на 89-й хвилині гри нападник Жирони Порту, який змінив Віктора Циганкова, приніс команді Мічела перемогу, забивши з передачі Яна Коуту.

Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував перемогу господарів на «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві».

Циганков у цьому матчі відіграв 75 хвилин, а нападник збірної України Артем Довбик він з'явився на полі на 62-й хвилині поєдинку.

Ла Ліга. Четвертий тур

Жирона – Лас-Пальмас – 1:0 (0:0)

Голи: Порту, 89.

• Наступного туру Жирона зіграє на виїзді з Гранадою. Матч відбудеться у понеділок, 18 вересня, о 22:00.
  • Наразі команда Довбика та Циганкова займає друге місце в Ла Лізі після чотирьох турів, маючи 10 балів.