Новини

Циганков зробив асист у переможному матчі Жирони: відома оцінка українця за виїзний поєдинок проти Севільї

Переглядів 6072
Павло Клименко
Віктор Циганков. Фото: ФК Жирона
У понеділок, 1 травня, відбувся матч 32-го туру чемпіонату Іспанії між клубами Севілья та Жирона. Зустріч завершилася перемогою каталонців з рахунком 2:0.

Український півзахисник Жирони Віктор Циганков вийшов у стартовому складі та провів на полі 89 хвилин ігрового часу, після чого був замінений на колумбійця Бернардо.

На 55-й хвилині матчу Циганков зробив гольову передачу на аргентинського форварда Валентина Кастельяноса.

Статистичний портал WhoScored поставив українцеві оцінку 6,9 балів. За гру Віктор 25 разів доторкнувся до м'яча, відзначився асистом, зробив 11 точних передач (61,1%), 1 раз заблокував удар, виграв 2 єдиноборства, 10 разів втратив володіння, заробив 1 фол на собі та 1 раз обіграв суперника.

25-річний Циганков перейшов у Жирону з київського Динамо в зимове трансферне вікно і провів за іспанську команду 13 матчів, у яких забив три голи і зробив чотири результативні передачі.

Жирона зіграла 32 поєдинки, набрала 44 очки та вийшла на восьме місце у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. У наступному турі Прімери команда Циганкова прийме Мальорку у четвер, 4 травня.