Дебютний асист Миколенка: захисник Евертона дізнався оцінку за матч Кубка ліги

Переглядів 452
Олександр Карпенко
Віталій Миколенко. Фото: Google
Український захисник Евертона Віталій Миколенко відзначився першою гольовою передачею за весь британський період кар'єри в домашньому матчі 1/32 фіналу Кубка англійської ліги проти Донкастера (3:0).

Віталій Миколенко зробив гольову передачу на португальського форварда Бету на 84-й хвилині домашнього матчу 1/32 фіналу Кубка англійської ліги, в якому його Евертон розгромив Донкастер з Ліги 2.

Цей асист став для Віталія першим за два з половиною роки його англійської кар'єри.

Відео гольової передачі Миколенка дивіться за посиланням

Миколенко в поєдинку з Донкастером провів повний матч на лівому фланзі оборони ліверпульської команди й отримав від статистичного порталу Sofascore оцінку 7,7 за свої дії в минулій зустрічі. Вищий бал мають лише троє його партнерів по команді - Іліман Ндіайє (8,2), Тім Іроєгбуна (8,1) та Джек ОБрайен (7,8).