Новини

Динамівець допоміг перемогти своїй збірній: легіонер киян провів весь матч та виграв у серії пенальті

Переглядів 1316
Артем Жилінський
Решат Рамадані. Фото: ФК Динамо
Новачок Динамо, 19-річний півзахисник Решат Рамадані, взяв участь у контрольному матчі молодіжної збірної Північної Македонії проти Фінляндії в рамках товариського турніру Antalya Cup 2023.

Рамадані вийшов у стартовому складі на звичній для себе позиції у центрі півзахисту та отримав попередження на 36-й хвилині.

Рахунок у грі було відкрито на 31-й хвилині – з пенальті відзначився північно-македонський форвард, який виступає за турецьку Касимпашу Берат Калкан.

Фіни відігралися на початку другого тайму. Основний час завершився внічию 1:1, а в серії пенальті перемогла команда Рамадані - його партнери реалізували всі удари, а героєм серії став голкіпер Марко Алчевскі, який відбив два пенальті.

Наступний матч у рамках міні-турніру Північна Македонія проведе 28 березня, коли зустрінеться зі Словаччиною.

Цього сезону Рамадані ще не провів жодного матчу за Динамо, але в першій половині виступав за рідну Шкендію з Північної Македонії, за яку провів 21 матч. В них він зумів відзначитися однією гольовою передачею.