Новини

Динамівець приніс цінні очки в Угорщині: Макаренко відзначився голом за Фехервар

Переглядів 648
Артем Жилінський
Євген Макаренко. Фото: ФК Динамо
Український центральний півзахисник угорського Фехервара Євген Макаренко приніс нічию своїй команді, відзначившись голом у матчі місцевого чемпіонату.

Фехервар у матчі 25 туру чемпіонату Угорщини в гостях поділив очки з Ференцварошем (2:2).

У складі господарів дубль оформив Крістіан Лістеш, який відповів на швидкий гол у виконанні Стопіри.

Проте останнє слово було за гостями, коли на 79-й хвилині результативним ударом відзначився український захисник Євген Макаренко, який з'явився на полі десятьма хвилинами раніше.

Для Макаренка це другий гол у нинішньому сезоні після 15 матчів, у яких він ще віддав двох асистів.

Після 25 турів Фехервар набрав 28 очок і посідає десяте місце у турнірній таблиці, випереджаючи зону вильоту на три бали.