Довбик взяв участь у матчі проти Ювентуса: Рома залишає Турин з очками

Переглядів 470
Олександр Карпенко
Артем Довбик. Фото: Google
В центральному поєдинку третього туру італійської Серії А туринський Ювентус і римська Рома сильнішого не виявили і розійшлися безгольовою нічиєю (0:0).

Довбик продовжує свою незабивну серію на Апеннінах. Форвард збірної України не зміг розпечатати ворота Юве.

Якщо говорити про перший тайм, то обидві команди діяли максимально обережно і вже на що спромоглися, то це завдати по одному удару в площину воріт.

Після перерви малюнок гри не зазнав кардинальних перетворень. Тому вболівальники в Турині голів від обох команд не дочекалися.

Довбик провів на полі 82 хвилини після чого його замінив узбецький нападник Елдор Шомуродов.