Новини

Че Че взяв участь у розгромній перемозі Ботафого: екс-динамівець забив дебютний гол за команду Каштру

Переглядів 498
Дмитро Котков
Че Че радіє голу. Фото: Google
Бразилець Че Че записав до свого активу дебютний гол у складі Ботафого, який переміг з рахунком 4:0. Команда екс-динамівця виграла в матчі Південноамериканського кубка.

30-річний екс-півзахисник київського Динамо Че Че, який зараз виступає за Ботафого, відзначився забитим м'ячем у поєдинку другого туру групового раунду Південноамериканського кубка проти Сесар Вальєхо.

Бразилець розпочав матч на лаві запасних, а на поле вийшов на 67 хвилині. Через шість хвилин Ботафого заробив право на пробиття пенальті. Виконувати одинадцятиметровий підійшов Че Че, який успішно реалізовував пенальті. Для нього цей гол став першим у футболці Ботафого.

Загалом же команда екс-динамівця здобула розгромну вікторію з рахунком 4:0.

Зазначимо, що Че Че захищав кольори Динамо з 2018 по 2019 роки. За киян він зіграв 16 матчів і відзначився одним асистом.

Цікаво, що зараз Ботафого очолює екс-наставник донецького Шахтаря Луїш Каштру.

Південноамериканський кубок

Ботафого – Сесар Вальєхо – 4:0

Голи: Віктор Са, 14, Тікінью Соарес, (з пенальті), 45+3, Карлуш, 57, Че Че, (з пенальті), 73.