Новини

Ексхавбек Динамо взяв участь у курйозному голі: команда бразильця впевнено йде до чемпіонського титулу – відео

Переглядів 594
Артем Жилінський
Че че. Колаж «Український футбол»
Колишній півзахисник київського Динамо бразилець Че Че, який зараз виступає на батьківщині за Ботафого, впевнено переміг Брагантино (2:0) у матчі чемпіонату.

Ботафого здобув четверту поспіль перемогу в чемпіонаті Бразилії. Черговою жертвою став РБ Брагантино. В першому таймі командам не вдалося порадувати забитими голами, а ось після перерви ситуація змінилася.

На 48 хвилині другої половини гри не вдало на виході зіграв голкіпер гостей. Че че віддав складний, але точний пас на Едуардо, який відправив м'яч курйозно між ніг воротарю РБ Брагантино. В середині другого тайму Ді Пласідо подвоїв перевагу своєї команди. Після цього команди не забивали, а Ботафого довів поєдинок до логічної перемоги.

Не вдалось завантажити відео.

Ботафого – РБ Брагантино – 2:0

Голи: Едуардо, 48, Ді Пласідо, 61

• Ботафого лідирує у турнірній таблиці Серії А, маючи у своєму активі 39 балів, випереджаючи найближчого суперника на 13 пунктів.
  • Че че цього сезону відіграв за Ботафого 38 поєдинків, у яких забив два голи та віддав три асисти.
  • Тransfermarkt оцінює футболіста в один мільйон 800 тисяч євро.
  • Бразилець виступав за Динамо у сезоні 2018/19 та провів 16 матчів. Хавбек зумів віддати лише один гольовий пас за цей час.