Фартовий Маліновський: Марсель вперше з 2007 року переміг французького гранда на його полі

Переглядів 14271
Дмитро Котков
Маліновський в матчі проти Ліона. Фото: Instagram
Марселю вдалося здобути перемогу на стадіоні Ліона в рамках чемпіонату Франції. Попередній раз марсельці це робили ще в листопаді 2007 року і також з рахунком 2:1.

Вчора, 23 квітня, Марсель виграв на виїзді у Ліона (2:1) в рамках 32 туру французької Ліги 1.

Цікаво, що провансальська команда виграла в гостях у Ліона вперше з 11 листопада 2007 року. Зазначимо, що в першому колі сезону 2007/2008 марсельці також здобули перемогу над Ліоном з рахунком 2:1. У цьому сезоні в першому колі Марсель також переміг тільки з рахунком 1:0.

Стосовно вчорашнього поєдинку додамо, що хорватський наставник провансальців Ігор Тудор виставив українського півзахисника Руслана Маліновського в основу на цю зустріч.

Перший тайм протистояння виграв Марсель, завдяки голу Дженгіза Ундера на 44 хвилині. У середині другої половини поєдинку Александр Ляказетт вирівняв становище. На 87 хвилині коуч Марселя змінив Маліновського на Вітора Карвальйо.

І після цього Марселю вдалося забити переможний м'яч. На 90+2 хвилині після автоголу Мало Гюсто провансальці вийшли вперед і в підсумку втримали переможний результат 2:1.

Від порталу статистики WhoScored Маліновський отримав оцінку 6,8. Це середній бал серед футболістів Марселя та і загалом матчу.