Новини

Інтер Маямі без Мессі не зумів обіграти Орландо: Кривцов провів на полі один тайм

Переглядів 4524
Віктор Глухенький
Автор єдиного голу Інтера Давид Руїс. Фото: Google
Поєдинок регулярного чемпіонату в МЛС між Орландо Сіті та Інтером з Маямі, який відбувся в ніч на 25 вересня, завершився результативною нічиєю (1:1).

Ліонель Мессі продовжує заліковувати пошкодження, а його команда, втрачати очки.

В поєдинку з одним із лідерів Східної конференції Орландо Сіті, «рожеві» були дуже близьким до чергової перемоги. Саме гості з Маямі відкрили лік голам у поєдинку, після точного удару гондурасця Давида Руїса.

Однак форвард Орландо Данкан Макгвайр зіпсував свято Інтеру.

Український захисник Інтеру Сергій Кривцов вийшов у стартовому складі, але по перерві його на полі замінив Камал Міллер.

▶️ Огляд поєдинку Орландо Сіті – Інтер Маямі дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Орландо Сіті – Інтер Маямі 1:1 (0:0)

Голи: Макгвайр, 66 – Руїс, 52.

• Після поєдинку в Орландо Інтер Маямі у турнірній таблиці Східної конференції маючи 31 очко, посідає 14-ту позицію, за підсумком 28 ігор.
  • В наступній грі Інтер вдома прийматиме Динамо з Ґ'юстона. Це буде фінальний поєдинок відкритого Кубку США.
  • Матч відбудеться 28 вересня. Початок гри о 03:30 за київським часом.
  • Сергій Кривцов в поточному чемпіонаті зіграв за Інтер в 32 поєдинках в усіх турнірах: один гол, одна результативна передача.