Новини

Колос здолав Верес та піднявся до зони Ліги чемпіонів: рівненська команда ще не перемагала в УПЛ цього сезону

Переглядів 1153
Віктор Глухенький
В атаці Денис Безбородько (праворуч). Фото: УПЛ
В третьому турі Української Прем’єр-ліги Колос на своєму полі подужав рівненський Верес (2:0) і продовжив безпрограшну серію в домашніх стінах до 12 поєдинків.

Спека продовжує заважати гравцям клубів УПЛ демонструвати результативну гру. І хоча в Ковалівці місцевий Колос та гості з рівненського Вереса продемонстрували доволі цікавий та жвавий футбол у першому таймі, але спромоглися забити лише один гол на двох.

На 25-й хвилині Павло Оріховський класно, немов рукою поклав, виконав подачу в центр штрафного майданчика, де обидва центрбеки рівнян Василь Курко та Семен Вовченко просто дивилися за тим, як Денис Безбородько класно пробив головою повз Євгена Паста. Цей гол став для Безбородька 25-м в Прем’єр-лізі.

Подвоїв свою перевагу Колос вже в таймі номер два: на 71-й хвилині Василь Гакман сфолив на Олександрі Демченку, а удар з одинадцятиметрової відмітки чітко виконав Оріховський, додавши до результативної передачі гол.