Новини

Кривцов продовжує йти без перемог: Інтер Маямі втратив три очки і залишився на останньому місці

Переглядів 1083
Владислав Лютостанський
Сергій Кривцов та команда. Фото: ФК Інтер Маямі
У матчі в рамках МЛС Інтер з Маямі приймав Остін. Команда, власником якої є легендарний ексфутболіст Девід Бекхем, вперше за два місяці уникла поразки.

Матч на Локхарт Стедіум між Інтер Маямі та Остіном розпочався у неділю, 2 липня, о 2:30 за київським часом.

Цей поєдинок став першим для клубу Девіда Бекхема з новим тренером, яким став Херардо Мартіно.

Перший тайм пройшов без забитих голів, але з перевагою господарів.

У другій половині гри, на 47 хвилині, рахунок відкрив венесуельський нападник Інтер Маямі Хосеф Мартінес. Проте, вже через чотири хвилини американський захисник Остіна Нік Ліма встановив паритет.

Фінальний свисток зафіксував нічию з рахунком 1:1.

Український захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов провів на полі весь матч.

Не вдалось завантажити відео.

• Клуб Бекхема вперше з 14 травня не поступився у чемпіонаті.
  • Кривцов провів 17 матчів за Інтер Маямі, в яких забив один гол.
  • Інтер Маямі посідає останнє, 15 місце, в Східній конференції МЛС: п'ять перемог, одна нічия та 13 поразок.
  • Остін займає восьме місце в Західній конференції МЛС: сім перемог, п'ять нічиїх та вісім поразок.