Новини

Кривцов та Мессі провели спільний матч: дубль аргентинця приніс Інтеру Маямі розгромну суху перемогу

Переглядів 1320
Данило Моісеєнков
Інтер Маямі. Фото: Інтер Маямі
Інтер Маямі здобув другу перемогу поспіль у Кубку Ліги. Команда Сергія Кривцова та Ліонеля Мессі розгромила Атланту Юнайтед завдяки голам аргентинця.

Інтер Маямі, у складі якого виступають Сергій Кривцов та Ліонель Мессі, перемогла Атланту Юнайтед у матчі Кубку Ліги Північної та Центральної Америки із рахунком 4:0.

Мессі вже другу гру поспіль приносить позитивний результат своїй команді.

Після того, як в минулому матчі аргентинець голом зі штрафного удару на 94-й хвилині здобув для Інтера перемогу 2:1, у нічній грі з Атлантою Ліонель забив два перших м'ячі своєї команди, після чого віддав результативну передачу на Роберта Тейлора.

Відео результативних дій Мессі вже є у нашому телеграм-каналі за посиланням

Український легіонер команди із Маямі Кривцов вийшов у стартовому складі на цей матч.

Захисник відіграв 73 хвилини, після чого був замінений на Крістофера МакВі, який вже через 11 хвилин отримав червону картку.

• 32-річний Кривцов провів за Інтер Маямі 23 матчі у всіх турнірах і забив один гол.
  • Контракт українського захисника з американським клубом дійсний до кінця 2024 року.