Новини

Легіонер Динамо продовжує запалювати у новій команді: нападник взяв участь у розгромі суперника

Переглядів 1042
Віктор Глухенький
Ерік Рамірес. Фото: ФК Динамо
Венесуельський форвард Ерік Рамірес, права на якого продовжують належати київському Динамо, відзначився голом у чемпіонаті Колумбії, чим допоміг своїй команді розтрощити суперника з рахунком 5:0.

В матчі 12-го туру чемпіоната Колумбії Атлетіко Насьональ розтрощив Ла Акідад з принизливим рахунком 5:0 і свою руку, тобто ногу, доклав до цього й гравець київського Динамо Ерік Рамірес, який захищає кольори команди з Медельїна, граючи за неї на правах оренди.

Рамірес вийшов у стартовому складі господарів і на 54-й хвилині відзначився забитим м'ячем. Загалом венесуельський форвард провів на полі 64 хвилини.

Цей гол став для Раміреса третім у складі Атлетіко Насьональ.

• Ерік Рамірес перейшов до київського Динамо зі словацької Дунайської Стреди в липні 2021 року за 1,75 мільйона євро.
  • Загалом провів у складі біло-синіх 20 матчів у всіх турнірах: чотири голи, одна результативна передача.
  • Перебуваючи на контракті в Динамо, Рамірес на правах оренди грав за хіхонський Спортинг (2022) та братиславський Слован (2022/23).
  • Контракт венесуельського форварда з київським клубом чинний до червня 2026 року.
  • Transfermarkt оцінює Еріка Раміреса у 700 тисяч євро.