Новини

Малиновський провів другий матч за Дженоа: Руслан отримав чергову жовту картку і 58 хвилин на полі

Переглядів 1741
Владислав Лютостанський
Руслан Малиновський. Фото: Getty Images
Дженоа на виїзді зустрічалася з Торіно у третьому турі італійської Серії А. Команда українського півзахисника Руслана Малиновського поступилася туринському клубу (0:1).

У неділю, 3 вересня, Дженоа поступилася Торіно (0:1) в рамках третього туру італійської Серії А.

В першому таймі поєдинку господарів набагато більше володіли м'ячем та мали перевагу у кількості завданих ударів, проте на перерву команди пішли за нічийного рахунку (0:0).

У таймі другому Дженоа вирівняла відсоток володіння м'ячем, проте загалом небезпечних моментів обидві команди не створювали.

Здавалося, що все до нульової нічиєї, але на 90+5 півзахисник Торіно Неманья Радоньїч відзначився у воротах Хосепа Мартінеса, вирвавши перемогу для своєї команди.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Даніеле Кіффі зафіксував перемогу Торіно на «Стадіо Олімпіко».

Український півзахисник Руслан Малиновський вийшов у старті Дженоа та провів на полі 58 хвилин. Хавбек зумів відзначитися лише жовтою карткою на 21-й хвилині гри за грубу гру проти гравця Торіно.

Серія А. Третій тур

Торіно – Дженоа – 1:0 (0:0)

Голи: Радонич, 90+5.

• Наступного туру на Дженоа чекає матч з чинним чемпіоном Італії Наполі. Поєдинок відбудеться 16 вересня та розпочнеться о 21:45 за київським часом.
  • Наразі команда українця посідає 14 місце в турнірній таблиці чемпіонату, маючи три очки.
  • Малиновський наразі провів дві гри в Серії А та заробив дві жовті картки.