Новини

Марсель з Малиновським і Обамеянгом виграв матч у нідерландської команди: переможним голом відзначився Пап Гує

Переглядів 596
Дмитро Котков
Зірка Марселя Обамеянг святкує гол у ворота Валвейка. Фото: Марсель
Українець Руслан Малиновський взяв участь у поєдинку Марселя в рамках підготовчих зборів до нового сезону. Провансальці здобули перемогу з рахунком 1:0.

Французький Марсель у рамках серії літніх спарингів провів контрольну зустріч із нідерландським Валвейком.

Поєдинок, який відбувся у Німеччині, завершився з рахунком 1:0 на користь провансальців. На 22 хвилині переможним голом відзначився 24-річний сенегальський півзахисник французів Пап Гує.

Український півзахисник провансальців Руслан Малиновський розпочав зустріч на лаві запасних. У гру футболіст збірної України вступив під час другого тайму і результативними діями не відзначився, але допоміг втримати переможний результат. Також у спарингу взяв участь зірковий новачок Марселя П'єр-Емерік Обамеянг.

Контрольний матч

Марсель - Валвейк - 1:0

Гол: Пап Гує, 22.

• Марсель у тому сезоні фінішував на третьому місці в турнірній таблиці французької Ліги 1 і тепер зіграє в кваліфікації Ліги чемпіонів.
  • У минулому сезоні Малиновський зіграв за Марсель 23 матчі, відзначившись двома голами та одним результативним пасом.
  • Новий сезон Ліги 1 для Марселя розпочнеться матчем із Реймсом (12.08).