Марсель з Маліновським зіграв унічию: ПСЖ ще ближче до чемпіонства

Переглядів 266
Дмитро Котков
Руслан Маліновський. Фото: Google
Марсель разом із 29-річним українським півзахисником Русланом Маліновським зіграв унічию 1:1 з Монпельє. Українець вийшов на поле у старті та був замінений у другому таймі.

31 березня в рамках 29 туру французької Ліги 1 Марсель на своєму полі зустрічався з Монпельє.

Український півзахисник провансальців Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі на цей поєдинок.

На гол Арно Нордена на 12 хвилині Марсель відповів реалізованим пенальті у виконанні Маттео Гендузі на 44 хвилині. Перший тайм завершився внічию 1:1.

У другій половині зустрічі голів не було, а тому поєдинок завершився внічию 1:1.

Що стосується Руслана Маліновського, то український футболіст на 76 хвилині був замінений на Дімітрі Паєта.

У турнірній таблиці французької Ліги 1 Марсель з 60 очками іде другим. Перший ПСЖ випереджає провансальців на шість балів та має поєдинок у запасі. Парижани першого квітня на своєму полі зустрінуться з Ліоном.