Мессі дебютував за Інтер Майамі: відео яскравого голу аргентинської зірки

Переглядів 3454
Віктор Глухенький
Ліонель Мессі. Фото: Інтер Майамі
Ліонелю Мессі знадобилося всього 40 хвилин, щоб відзначитися дебютним голом за Інтер з Маямі. Аргентинец приніс перемогу своїй команді, відзначившись точним ударом зі штрафного.

Колишня суперзірка Барселони та ПСЖ, семиразовий володар «Золотого м’яча» та чемпіон світу і власник ще купи нагород, неперевершений Ліонель Мессі починає запалювати в Новому світі.

Сьогодні рано вранці за київським часом, Лео нарешті дебютував у футболці Інтера з Маямі й одразу ж забив гол. Аргентинець вийшов на заміну у другому таймі (на 54 хвилині) і в компенсований час шикарно виконав штрафний удар: голкіпер лише провів м’яч поглядом.

Leagues Cup

Інтер Маямі (США) – Крус Асуль (Мексика) 2:1 (1:0)

Голи: Тейлор, 44, Антуна, 65, Мессі, 90+4.

Завдяки голу Мессі Інтер перервав свою жахливу серію з шести матчів без перемог. Востаннє команда з Маямі перемагала восьмого червня, мінімально здолавши Бірмінгем 1:0.

В матчі проти Крус Асуля українець Сергій Кривцов провів на полі увесь ігровий час.