Мудрик невдало повернувся в склад Челсі: команда Почеттіно вдома всуху програла Ноттінгему Форест

Переглядів 925
Данило Моісеєнков
Михайло Мудрик. Фото: Челсі
Лондонський Челсі, за який виступає Михайло Мудрик, вдома програв Ноттінгему Форест із рахунком 0:1 в матчі четвертого туру англійської Прем'єр-ліги.

У суботу, другого серпня, Челсі на своєму полі зіграв матч четвертого туру АПЛ проти Ноттінгему Форест. Гра закінчилася із рахунком 0:1 на користь гостей.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик залишився на лаві запасних, проте з'явився на полі на 77-й хвилині, замінивши Мало Гюсто. У першому таймі глядачі не побачили голів – Челсі володів м'ячем більше 60% часу, проте не зміг витиснути з цього забитих м'ячів.

Друга половина матчу почалася з розчарування для фанатів синіх – вже на 48-й хвилині вінгер Ноттінгема Антоні Еланга вивів свою команду уперед. Лондонці так і не зуміли відігратися і гра закінчилася для них із рахунком 0:1.

Не вдалось завантажити відео.

Мудрик до цього поєдинку не грав з 20 серпня та поразки від Вест Гему (1:3) через травму.

• У наступному матчі Челсі зіграє проти Борнмуту, у складі якого виступає Ілля Забарний. Поєдинок пройде 17 вересня.
  • Наразі сині посідають 11 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи в своєму активі чотири бали.