Новини

Мудрик отримав найгіршу оцінку в матчі: Челсі програв на своєму полі середняку АПЛ

Переглядів 1256
Дмитро Котков
Михайло Мудрик. Фото: Google
22-річний Михайло Мудрик не вразив своєю грою після виходу на заміну в програшному поєдинку чемпіонату Англії проти Ноттінгем Форест.

Другого вересня в рамках матчу АПЛ Челсі на своєму полі програв Ноттінгему Форест з рахунком 0:1. За гостей переможним голом на початку другого тайму відзначився швед Антоні Еланга.

Український легіонер «аристократів» Михайло Мудрик, який відновився від травми, вийшов на поле на 77 хвилині замість Мало Густо. Від порталу статистики WhoScored лідер збірної України отримав оцінку 5,9 і це найнижчий показник серед усіх футболістів, які взяли участь в поєдинку.

Загалом у цьому сезоні українець зіграв за Челсі в трьох матчах, виходячи на заміну. Поки що Мудрик не відзначався результативними діями.

• Челсі на даний момент має в своєму активі чотири очки та посідає 11 місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • Наступний матч лондонці зіграють вже після паузи на міжнародні ігри. Це буде виїзна зустріч проти Борнмута Іллі Забарного.
  • Ноттінгем Форест, в який перейшов з Бенфіки Одіссеас Влаходімос, має шість очок і іде на дев’ятому місці в АПЛ.