Новини

Новий тренер довірив Мудрику лише 12 хвилин: Челсі двічі забив Ліверпулю, але зіграв у нічию

Переглядів 1037
Артем Жилінський
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
У рамках перенесеного восьмого туру чемпіонату Англії в Лондоні на стадіоні «Стемфорд Брідж» Челсі, за який виступає український вінгер Михайло Мудрик, не зміг обіграти Ліверпуль (0:0).

У сьогоднішньому матчі на своїй домашній арені Челсі приймав Ліверпуль. Це був перший матч біля керма команди в.о. головного тренера Бруно Сальтора після звільнення Грема Поттера Український вінгер Михайло Мудрик розпочав гру на лаві для запасних.

У перші 12 хвилин поєдинку Ковачич та Хаверц завдавали небезпечних ударів по воротах Алісона, але «постріл» хорвата заблокував захисник, а удар німця відбив голкіпер.

На 26-й хвилині гри Джеймс забив гол, рефері матчу його скасував через положення поза грою.

На 50-й хвилині забив Хаверц, але арбітр матчу знову скасував взяття воріт. На цей раз через гру рукою.

На 78-й хвилині поєдинку на полі з'явився Мудрик, але за відведений час не зумів відзначитись результативною дією, як і вся його команда.

Фінальний свисток зафіксував рахунок – 0:0.