Новини

«Просто комедія»: фанати Челсі відправили Мудрика на пенсію після ганебного епізоду – відео моменту

Переглядів 24440
Владислав Лютостанський
9 голосів
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Вболівальники лондонського Челсі відреагували на гру українського вінгера Михайла Мудрика в матчі чемпіонату Англії проти Ноттінгема Форрест (0:1).

У суботу, 2 вересня, Челсі поступився Ноттінгему Форрест (0:1) у четвертому турі англійської Прем'єр-ліги.

Вболівальники лондонців вже традиційно залишилися розчарованими грою українського вінгера Михайла Мудрика, який з'явився на полі лише на 77-й хвилині матчу.

Micha_el100: «Мудрик зайвий».

Nino_9ine: «Мудрику потрібна оренда».

Lazzuardiz: «Беллінгему потрібно лише чотири матчі, скільки потрібно часу Мудрику?».

ZaheerUno: «Мудрик точно найгірший гравець, що носить наш 10 номер, у нього буквально відсутній інтелект».

Kumanjr59461: «Мадуеке та Мудрик мають нульовий IQ».

Також вболівальники звернули увагу на епізод в якому Мудрик ніяк не міг відібрати м'яч у вінгера Ноттінгем Форест Ентоні Еланги, а потім ще й пропустив його біля своїх ніг після фінта шведа.

Scrapytweets: «Еланга попсував життя обороні Челсі та відправив Мудрика назад в Україну.

Chelseabozo: «Мудрик – це просто комедія, що за камео».

Jor_Liv: «Еланга познущався з Мудрика, а Кайседо продовжує паскудно грати».

Googs___:«Мудрик потребує багато-багато тренувань, тому що він все ще дуже сирий та наївний футболіст».

Leonardoers: «Бідолаха Мудрик щойно пішов на пенсію».

Момент з Елангою та Мудриком:

Не вдалось завантажити відео.

• У наступному матчі Челсі зіграє проти Борнмуту, у складі якого виступає Ілля Забарний. Поєдинок пройде 17 вересня.
  • Наразі сині посідають 11 сходинку в турнірній таблиці АПЛ, маючи у своєму активі чотири бали.
  • У нинішньому сезоні Мудрик провів 54 хвилини у двох поєдинках за Челсі та результативними діями не відзначався.