Новини

Шахтар провів ще один матч з Олександрією: деталі незвичного рішення чемпіонів України

Переглядів 974
Данило Моісеєнков
Шахтар – Олександрія. Фото: Шахтар
У третьому турі УПЛ Шахтар обіграв Олександрію (2:1), проте у вівторок, 15 серпня, команди знову зустрілися на футбольному полі та зіграли матч.

Після матчу у понеділок між Шахтарем та Олександрією у третьому турі УПЛ, у якому донеччани виграли із рахунком 2:1, команди провели ще одну гру на наступний день.

Головні тренери команд Патрік ван Леувен та Руслан Ротань надали ігрову практику футболістам, не задіяним напередодні. Про це повідомила пресслужба Шахтаря.

Клуби провели два тайми по 30 хвилин, які у підсумку закінчилися нічиєю із рахунком 1:1.

За «гірників» голом відзначився Хусрав Тоіров, проте на цей м'яч відповів вихованець Шахтаря Владислав Погорілий, який нині виступає за Олександрію.

• Наразі команди займають третю і четверту сходинку в УПЛ відповідно, маючи по сім і шість очок після трьох турів.
  • Наступний матч Шахтар проведе проти Кривбаса у неділю, 20 серпня. Початок гри запланований на 19:00.
  • Олександрія зустрінеться із Зорею у п'ятницю, 18 серпня о 19:00.