Новини

Сини Суркіса, Гусєва та Саленка влаштували погром: Динамо переїхало ФК Оболонь з рахунком 7:0

Переглядів 8013
Владислав Лютостанський
8 голосів
Оболонь U19 - ДинамоU19 – 0:7. Фото: ФК Динамо
Команда київського Динамо U19 здобула розгромну перемогу в дербі з ФК Оболонь U19 з рахунком 7:0 в рамках другого туру молодіжного чемпіонату України.

У п'ятницю, 4 серпня, Оболонь зазнала нищівної поразки в столичному дербі від Динамо (0:7).

Вже на перерву підопічні Ігоря Костюка йшли з комфортною перевагою у три голи. Відзначитися дублем у першій 45-хвилинці вийшло у півзахисника Динамо Владислава Герича, також один гол забив хавбек Кирило Осипенко.

У другому таймі біло-сині зуміли відзначитися чотири рази. По голу забили форвард Матвій Пономаренко, півзахисник Владислав Калин, вінгер Дмитро Кремчанін. Герич на 60-й хвилині гри зумів оформити хет-трик.

Не вдалось завантажити відео.

У матчі взяли участь сини Григорія Суркіса, Олега Гусєва та Олега Саленка:

• син почесного президента Динамо Суркіса-старшого – В'ячеслав залишив свої ворота у недоторканності.
  • син експівзахисника Динамо Гусєва (2003-2016, 2017-2018) – Олексій провів на полі весь матч
  • син екснападника Динамо Саленка (1989-1992) – Роман з'явився у грі на 80-й хвилині.

Фінальний свисток головного арбітра гри Олександра Кальонова зафіксував розгромну перемогу біло синіх над «пивоварами» у Бучі.

Чемпіонат України U19. Другий тур

Оболонь U19 – Динамо U19 – 0:7 (0:3)

Голи: Герич (3, з пен., 45+1, 60), Осипенко (24), Пономаренко (52), Калин (79), Кремчанін (82).

• У наступному турі Оболонь U19 зіграє на виїзді з одеським Чорноморцем U19. Матч відбудеться у п'ятницю, 11 серпня.
  • На Динамо U19 в третьому турі чекає домашня гра з харківським Металістом 1925. Матч відбудеться у суботу, 12 серпня.