Новини

Сухий розгром, червона картка і одноосібний статус аутсайдера: Металіст зганьбився у матчі Першої ліги

Переглядів 7234
Данило Моісеєнков
8 голосів
Андрій Аніщенко. Фото: Металіст
Харківський Металіст зіграв матч дев'ятого туру Першої ліги проти Хусту. Команда Андрія Аніщенка знову програла та не може виграти вже чотири поєдинки поспіль.

У суботу, 23 вересня, Металіст провів поєдинок проти Хусту. Гра проходила в рамках дев'ятого туру Першої ліги України та закінчилася поразкою харків'ян із рахунком 0:3.

Перший гол був забитий на 37-й хвилині зусиллями Назара Приходько, а вже на 59-й Володимир Шевчук подвоїв перевагу своєї команди.

На 79-й хвилині у складі Металіста відбулося вилучення – червону картку отримав Олександр Маткобожик, після чого Владислав Борисенко зробив рахунок розгромним забивши вихід сам на сам.

А за чотири хвилини до цього футболіст харків'ян Євген Рязанцев не реалізував пенальті, пробивши у воротаря.

Через такий результат команда Андрія Аніщенка не зуміла вибратися з останнього, 10-го місця в турнірній таблиці Групи А Першої Ліги – у Металіста п'ять очок у восьми матчах.

Натомість, підопічні Володимира Циткіна тепер йдуть п'ятими, маючи 11 балів у дев'яти зустрічах.

Перша ліга. Дев'ятий тур.

Металіст – Хуст – 0:3

Голи: Назар Приходько (37'), Володимир Шевчук (59'), Владислав Борисенко (81')

• Зазначимо, що ця поразка стала для Металіста вже третьою в останніх чотирьох матчах. Загалом, у Першій лізі харків'яни зазнали вже п'ятої поразки за сезон.
  • В наступному матчі команда Аніщенка зустрінеться на виїзді з Епіцентром. Гра запланована на 30 вересня.
  • Хуст зіграє на своєму полі проти Карпат першого жовтня.