Новини

Суперник Динамо в Лізі Європи втратив перемогу Серії А: як зіграли Лаціо та Фіорентина

Переглядів 96
Олександр Карпенко
Логотип Ліги Європи. Фото: Google
Лаціо напередодні матчу першого туру основного раунду Ліги Європи проти Динамо зіграв свій поєдинок на внутрішній арені. Римляни у п'ятому турі Серії А поступилися Фіорентині.

Фіорентина здобула вольову перемогу над Лаціо в домашньому поєдинку п'ятого туру Серії А з рахунком 2:1.

Наприкінці першого тайму гості повели в рахунку після влучного удару Хіли, однак в другому таймі Лаціо не втримав перевагу в рахунку.

Протягом другого тайму Фіорентина двічі заробила право на пенальті. Дублем відзначився ексодноклубник Руслана Малиновського в Дженоа Альберт Гудмунссон.

Матч у Флоренції став генеральною репетицію Лаціо напередодні стартового матчу у Лізі Європи проти Динамо.

Серія А. 5 тур.

Фіорентина – Лаціо – 2:1

Голи: Гудмунссон, 49 (з пен.), 90 (з пен.) – Хіла, 41

• Лаціо після матчу з Фіорентиною розташувався на сьомій сходинці в турнірній таблиці Серії А, набравши сім очок.
  • Поєдинок першого туру основного раунду Ліги Європи Динамо – Лаціо буде зіграно найближчої середи, 25 вересня.
  • Матч, який відбудеться в німецькому місті Гамбург, розпочнеться о 22:00 за київським часом.