Новини

«У сезоні 2023/24 УПЛ може розширитися до 20-ти клубів»: джерело зробило гучну заяву

Павло Клименко
1847
Фото: УПЛ
Український журналіст та коментатор Володимир Звєров поділився інформацією про можливе розширення української Прем'єр-ліги з нового сезону. Цю ідею просуває аутсайдер цього сезону.

 

Головний редактор проекту «Профутбол Digital» та футбольний коментатор Володимир Звєров у своєму телеграм-каналі поділився цікавою інформацією про можливі зміни кількості клубів УПЛ у новому сезоні. 

«У сезоні 2023/24 УПЛ може розширитися до 20-ти клубів - це підтвердили уже декілька джерел. Ініціатор можливого розширення – ФК Львів, менеджери якого зараз пропрацьовують варіант у розмовах із клубами УПЛ. Більше того, є впливові клуби, які не проти такого варіанту. Нас очікує традиційно веселе кабінетне міжсезоння».

Наразі ФК Львів посідає останнє, 16-е місце у турнірній таблиці УПЛ. Також в зоні вильоту у Першу лігу знаходяться харківський Металіст, львівський Рух, закарпатський Минай та ще декілька клубів.

Раніше стало відомо, що Полісся та Оболонь достроково вибороли путівки до елітного дивізіону.

 
Букмекери України
9.9
100000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри