Новини

Український тренер виграв черговий трофей за кордоном: колишній аналітик Шахтаря підкорює екзотичну Камбоджу

Переглядів 942
Максим Недавній
Олег Старинський. Фото: Пномпень Краун
Український тренер Олег Старинський здобув з Пномпень Краун другий поспіль Кубок камбоджійської ліги. Чинний чемпіон у фіналі здолав Нагаворлд.

Пномпень Краун та Нагаворлд у основний час матчу зіграли 1:1. На 34-й хвилині Сімідзу Шинтаро вивів команду Старинського вперед, а на 53-й хвилині де Олівейра зрівняв рахунок.

У серії пенальті успіх посміхнувся Пномпеню. У післяматчевій лотереї підопічні Старинського були точнішими за своїх опонентів (3:2). Пномпень другий рік поспіль став володарем Кубка Камбоджійської ліги під керівництвом екс-аналітика Шахтаря.

Не вдалось завантажити відео.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Пномпень під керівництвом Старинського взяв друге чемпіонство поспіль.

37-річний Старинський очолює Пномпень Краун із 2020 року. Раніше фахівець працював асистентом головного тренера у молдавській Сперанці (2019), а в сезоні 2019/20 асистував нинішньому директору академії Шахтаря Андреасу Карраско в команді U-19.

У 2022 році Старинського визнано тренером року в Прем'єр-лізі Камбоджі.