Новини

«Виклик Коноплянки у збірну України звучить як жарт»: у Польщі здивовані вибором Ротаня на матч з Англією

Переглядів 1139
Павло Клименко
Євген Коноплянка. Фото: ФК Краковія
У суботу, 18 березня, у польському Екстраклясі відбулося українське дербі. Ракув із Владиславом Кочергіним приймав на своєму стадіоні Краковію Євгена Коноплянки.

Матч 25-го туру чемпіонату Польщі завершився впевненою перемогою Ракува над Краковією з рахунком 4:1. Український півзахисник господарів Владислав Кочергін вийшов у стартовому складі та був замінений на 81-й хвилині.

А ось інший українець – вінгер Краковії Євген Коноплянка з'явився на полі на 66-й хвилині за рахунку 1:3.

Польське видання Dziennik Polski низько оцінило дії українця у цьому матчі. За свою гру Коноплянка отримав три бали.

«Якби його не було на полі, втратила б Краковія хоч щось? Відповідь однозначна – ні! Нещодавно він був травмований, а тепер зіграв. Як сказав тренер Зеліньскі перед грою, це мала бути «таємна зброя». Цікаво…»

Не вдалось завантажити відео.

Також польські журналісти вражені тим, що Коноплянка отримав виклик до збірної України на матч відбору Євро-2024 проти Англії, який відбудеться у Лондоні 26 березня.

«У контексті того, як він грав останнім часом, його виклик у збірну України на матч проти Англії звучить як жарт».

Ракув посідає перше місце у турнірній таблиці чемпіонату Польщі, набравши 61 очко у 25-ти матчах. Краковія розташувалася на сьомому рядку, маючи у своєму активі 34 очки.

У поточному сезоні 26-річний Кочергін провів 35 матчів за Ракув, в яких забив дев'ять м'ячів і зробив трьох асистів.

33-річний Коноплянка у складі Краковії цього сезону відіграв 19 матчів, забив три м'ячі та зробив дві результативні передачі.