Новини

«Він обговорював з Мудриком роль в команді»: вінгер Шахтаря провів розмову з тренером Челсі

Артем Жилінський
1923
Михайло Мудрик. Фото: ФК Шахтар
Зірковий вінгер донецького Шахтаря провів розмову з тренером лондонського Челсі Гремом Поттером. Цікаво, що саме «сині» нещодавно включилися в боротьбу за українського вінгера

Мудрик провів розмову з головним тренером Челсі Поттером. Про це повідомляє спеціалізований український телеграм-канал про лондонський клуб.

«За інформацією джерел, у Михайла Мудрика була особиста розмова з наставником Челсі Гремом Поттером.

Тобто тренер хоче бачити українця на «Стемфорд Брідж» і обговорював з Михайлом потенційну роль, яку він планує відвести футболісту в Челсі», - йдеться у повідомленні.

Додамо, що в гонитві за Мудриком продовжує перебувати лондонський Арсенал. Цей клуб залишається пріоритетним для Мудрика. Водночас джерела відзначають, що «каноніри» не збираються платити за українця 100 мільйонів, які вимагає Шахтар.

Букмекери України
9.9
100000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри