Винесли на ношах: голкіпер Дніпра-1 травмувався в дебютному матчі за клуб

Переглядів 476
Дмитро Чорнобай
Євген Волинець. Фото: Суспільне
Голкіпер Дніпра-1 Євген Волинець отримав удар у голову коліном під час матчу проти Панатінаїкоса у кваліфікації Ліги чемпіонів – воротаря вивезли з поля на ношах.

Дніпро-1 проводить у Греції матч-відповіді у кваліфікації Ліги чемпіонів. Перший поєдинок закінчився поразкою дніпрян з рахунком 1:3.

У порівнянні з матчем-відповіддю у складі українського клубу відбулася воротарська зміна: замість Яківа Кінарейкіна місце у воротах зайняв новачок команди Євген Волинець. Однак через травму голкіпер не дограв навіть перший тайм.

На 33-й хвилині гри травми зазнав Євген Волинець. Голкіпер Дніпра-1 вдало зіграв на виході, але в ході ігрового епізоду отримав удар коліном у голову. Євген не зміг самостійно залишити поле, його винесли на носилках.

• Перший тайм матчу між Панатінаїкосом та Дніпром-1 закінчився внічию 1:1. Дніпряни пропустили першими, причому помилки на виході припустився саме Волинець.
  • 29-річний голкіпер за даними Transfermarkt оцінюється у 700 тисяч євро.