Ярмоленко оформив дубль: Аль-Айн грає заключний матч у цьому сезоні (відео)

Переглядів 2834
Дмитро Котков
Андрій Ярмоленко. Фото: Аль-Айн
33-річний український вінгер Андрій Ярмоленко відзначився двома голами за Аль-Айн у матчі проти Аль-Батаеха. Команда українців веде у рахунку 5:2.

12 травня в рамках 26 туру Прем'єр-ліги ОАЕ Аль-Айн українців Сергія Реброва та Андрія Ярмоленка грає на своєму полі з Аль-Батаехом.

Ребров випустив Ярмоленка в старті і вже на другій хвилині українець чудовим голом вивів свою команду вперед. На 60 хвилині Ярмоленко ще раз забив у ворота Аль-Батаеха. Окрім українця, за Аль-Айн у цій зустрічі забивали бразилець Жонатан Сантос і тоголезький форвар Коджо Лаба, який також оформив дубль. Гості на це відповіли двома забитими м'ячами.

На даний момент іде другий тайм і Аль-Айн виграє в зустрічі з рахунком 5:2.

Дубль у виконанні Ярмоленка можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

Зазначимо, що це заключний матч для Аль-Айна в цьому сезоні. Команда Реброва та Ярмоленка не стане чемпіоном, але фінішує другою.

Ярмоленко в цьому сезоні в 23 іграх за Аль-Айн записав до свого активу 11 голів та шість результативних передач.