Новини

Юнацька збірна України U-19 зазнала другої поразки поспіль: команди Нагорняка не буде на Євро-2023

Переглядів 587
Павло Клименко
Матч другого туру еліт-раунду кваліфікації на чемпіонат Європи між юнацькими збірними України та Данії завершився поразкою нашої команди з рахунком 1:2.

Юнацька збірна України U-19 під керівництвом Сергія Нагорняка програла одноліткам із Данії у другому турі еліт-раунду відбору на Євро-2023 та втратила шанси вийти на континентальну першість – 1:2.

Українці вийшли вперед на 31-й хвилині матчу. Спрацювала динамівська свяка – Ігор Горбач віддав гольову передачу на Антона Царенка.

На останній хвилині першого тайму датський захисник Патрік Доргу зрівняв рахунок, а на початку другої половини зустрічі хавбек Зідан Сертдемір вивів Данію вперед.

Нагадаємо, що у першому турі еліт-раунду відбору на Євро-2023 юнацька збірна України програла команді Люксембургу (1:2).

Підопічні Сергія Нагорняка втратили шанси посісти перше місце у групі та вийти на чемпіонат Європи. У рамках третього туру еліт-раунду юнацька збірна України зіграє 28 березня проти Іспанії.