Новини

Заміна Мудрика у переможному матчі Челсі: Мереска виніс вердикт українцю – жорсткі слова наставника синіх

Переглядів 1261
Олександр Карпенко
Михайло Мудрик. Фото: Google
Головний тренер Челсі Енцо Мареска після матчу другого туру АПЛ проти Вулвергемптона (6:2) пояснив своє рішення поміняти в перерві Михайла Мудрика.

Челсі обіграв Вулвергемптон у виїзному матчі другого туру англійської Прем'єр-ліги з рахунком 6:2.

Михайло Мудрик вперше вийшов у новому сезоні АПЛ, проте на другий тайм вже не з'явився

«Я був незадоволеним Мудриком. У деякі моменти ми можемо краще керувати деякими ситуаціями. Він наполегливо працював без м’яча, але з м’ячем я очікую від Міші трохи більшої якості.

У нього було кілька хороших моментів сьогодні, але причина полягала в тому, щоб замінити його та дати кілька хвилин Педру Нету», – наводить слова Марески football.london

• Челсі під керівництвом Енцо Марески набрав перші три очки і після другого туру посідає сьоме місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • У четвер, 29 серпня лондонська команда зіграє на виїзді з Серветтом у матчі-відповіді плей-офф раунду Ліги конференцій. Домашній поєдинок завершився перемогою Челсі з рахунком 2:0.
  • У третьому турі АПЛ «аристократи» приймуть Кристал Пелас у неділю, 1 вересня.