Новини

Збірна Англії обіграла кривдника України у фіналі молодіжного Євро-2023: переможний гол забив талант із Ліверпуля

Переглядів 689
Дмитро Котков
Англія - переможець молодіжного Євро-2023. Фото: Google
Англійська молодіжка з голом Кертіса Джонса виявилася сильнішою за іспанських одноліток у фінальному поєдинку чемпіонату Європи-2023 (U-21).

Восьмого липня в рамках фіналу молодіжного Євро-2023 зустрілися національні команди Англії та Іспанії.

На 45+4 хвилині за британців голом відзначився футболіст Ліверпуля Кертіс Джонс. У другій половині зустрічі взяття воріт не було, а тому гол гравця мерсисадйців став переможним у зустрічі. На 90+8 хвилині іспанець Абель Руїс не реалізував пенальті.

У підсумку англійська команда стала чемпіоном Європи.

Євро-2023 (U-21). Фінал

Англія - Іспанія - 1:0

Гол: Джонс, 45+1.

Нереалізований пенальті: Руїс, 90+8 (Іспанія).

Не вдалось завантажити відео.

• У півфіналі Англія переграла Ізраїль (3:0), а Іспанія перемогла Україну (5:1).
  • Для Англії це вже третя перемога на молодіжному Євро (U-21).
  • Для української збірної на даний момент найбільшим успіхом на цьому турнірі є вихід у фінал у 2006 році.