Новини

«Зінченко – професіонал, але не лідер»: легенда Манчестер Юнайтед розкритикував українця після гри з Евертоном

Євген Чепур
7386
Олександр Зінченко. Фото: Арсенал
Олександр Зінченко отримав порцію критики від легенди Манчестер Юнайтед та АПЛ Гаррі Невілла після поразки лондонського Арсеналу від Евертону (0:1).

Олександр Зінченко разом з Арсеналом сенсаційно поступився одному з аутсайдерів АПЛ Евертону (0:1) у виїзному матчі 22 туру чемпіонату Англії.

26-річний лівий захисник «канонірів» Олександр Зінченко провів у цій грі на полі всі 90 хвилин, проте нічим не зміг допомогти своїй команді. 

Після цієї гри експерт Гарі Невілл заявив, що не вважає українця лідером Арсеналу, незважаючи на постійні розмови у ЗМІ про протилежне.

«Я бачив Зінченка у матчі проти Евертона у суботу, він не лідер. Він чудовий професіонал, він не лідер», – сказав Невілл у коментарі The Overlap.

Зазначимо, що Зінченко перейшов до Арсеналу з Манчестер Сіті влітку 2022 року за 32 мільйони євро. Цього сезону він провів за команду 17 матчів, у яких віддав одну гольову передачу.

Букмекери України
9.9
100000 грн
Сайт
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри