Різне

Англія та Данія розписали мирову на Євро: Кейн відзначився голом, але це не допомогло команді Саутгейта

Переглядів 669
Дмитро Котков
4 голоси
Данці радіють голу. Фото: Sportstar - The Hindu
Національні команди Данії та Англії не визначили переможця в очному протистоянні в рамках групової стадії чемпіонату Європи, який приймає Німеччина.

20 червня у Франкфурті-на-Майні в рамках другого туру групового раунду Євро-2024 зустрілися збірні Данії та Англії.

У першому таймі команди обмінялися голами – на точний удар від Гаррі Кейна данці відповили забитим м’ячем від Мортена Юльманна. Данський хавбек ефектним ударом з дальньої дистанції відправив м'яч у нижній кут воріт англійського голкіпера Джордана Пікфорда, який є одноклубником українця Віталія Миколенка по Евертону.

Відео голів матчу

У другому таймі команди діяли обережно і не створили великої кількості гольових моментів, тому на табло було зафіксовано нічию 1:1.