Різне

Арсенал в меншості і без Зінченка на 90+8 хвилині втратив перемогу над Ман Сіті: «‎каноніри» піднялися в топ-4 АПЛ

Переглядів 151
Артем Жилінський
Манчестер Сіті - Арсенал. Фото: Google
В рамках п'ятого туру Англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті приймав лондонський Арсенал Олександра Зінченка. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 2:2.

Сьогодні, 22 вересня, Манчестер Сіті приймав на своєму полі Арсенал в рамках п'ятого туру АПЛ. Український захисник лондонців Олександр Зінченко не потрапив до заявки команди Мікеля Артети на цей матч через пошкодження.

Господарі поля повели в рахунку вже на старті гри. Савіньйо прокинув м'яч партнеру по команді, яким виявився Ерлінг Холанд. Він увірвався до штрафного майданчика та завдав дивовижного удару в правий нижній кут воріт.

Потім Арсенал відігрався та вийшов вперед. Спочатку Калафіорі знайшов вільну зону біля межі штрафного майданчика, зігравши у стінку із партнером по команді, та надіслав м’яч у сітку ударом впритул до правої штанги.

Потім Габріел, в штрафному майданчику, вистрибнув найвище назустріч подачі з кутового, яку виконав Букайо Сака та головою спрямував м'яч у ліву дев'ятку, повз воротаря.

А в кінці першого тайму другу жовту картку отримав Троссард та залишив лондонців у меншості на весь другий тайм.

На перерву команди пішли за рахунку 1:2.

Не зважаючи на повну перевагу Манчестер Сіті в другому таймі, підопічні Гвардіоли не могли забити рятівний м'яч аж до 98 хвилини. Тоді Стоунс зіграв першим на добиванні в штрафному майданчику Арсеналу, відправивши м'яч у сітку по центру воріт.

Фінальний свисток зафіксував нічию 2:2.

Англійська Прем'єр-ліга, п'ятий тур

Манчестер Сіті - Арсенал - 2:2

Голи: Холанд, 9, Стоунс, 90+8 - Калафіорі, 22, Габріел, 45+1

• В наступному турі АПЛ Арсенал зіграє проти Лестера (28.09).
  • Підопічні Артети займають четверту сходинку в чемпіонаті із 11-ма очками в активі.
  • Зінченко в нинішньому сезоні провів два поєдинки в АПЛ, не відзначившись результативними діями.