Різне

Австрійський клуб перехопив у Динамо іноземного форварда: гравець провів останній сезон в Австралії

Артем Жилінський
139
Ноа Ботіч. Фото: Аустрія
Австралійський нападник Ноа Ботіч, яким активно цікавилося київське Динамо, вирішив продовжити кар’єру в Австрії та стати гравцем місцевої Аустрії.

Австралійський нападник Ноа Ботіч, який раніше грав за Вестерн Юнайтед, підписав угоду з Аустрією, яка представляє чемпіонат Австрії та отримала путівку до Ліги конференцій на сезон 2025/26.

Футболіст, якому наразі 23 роки, приєднався до нового клубу як вільний агент. Контракт розрахований на три роки – до червня 2028 року.

За даними ТаТоТаке, Ботіча також хотіло підписати київське Динамо, яке шукало підсилення в лінії атаки перед початком Ліги чемпіонів. Однак сам гравець відмовився від варіанту з Україною та зробив вибір на користь чемпіонату Австрії.

  • Минулого сезону форвард зіграв 29 матчів у чемпіонаті Австралії, забивши 15 голів та зробивши шість результативних передач. 
  • Його ринкова вартість, за даними Transfermarkt, оцінюється приблизно в 700 тисяч євро.
  • Нагадаємо, що у другому кваліфікаційному ранду Ліги чемпіонів Динамо зіграє проти переможця у протистоянні Жальгіріс (Литва) / Хамрун Спартанс (Мальта).