Різне

Бенфіка з перемоги стартувала в Кубку ліги: Трубін не пропустив уже в третьому матчі за лісабонців

Переглядів 2431
Дмитро Котков
Трубін у грі за Бенфіку. Фото: Google
Лісабонська Бенфіка після поразки від Реала Сосьєдад (0:1) та нічиї з Каза Піа (1:1) нарешті здобула вікторію – сталося це в матчі Кубку ліги.

31 жовтня в рамках групового раунду Кубку португальської ліги Бенфіка Анатолія Трубіна зіграла перший матч.

Суперником лісабонців стала Арока, яка до цього поєдинку вже набрала три очки. Рогер Шмідт випустив Трубіна в старті і не помилився.

Перший тайм виграла Бенфіка, завдяки голу Анхеля Ді Марії на 26 хвилині. У другій половині зустрічі на 74 хвилині Артур Кабрал подвоїв перевагу гостей.

Більше голів не було, а тому команда українця виграла з рахунком 2:0.

За Ароку другий тайм зіграв українець Богдан Мілованов, який вийшов на заміну по перерві, але результативними діями не відзначився.

Для Трубіна з Арокою був десятий матч за Бенфіку в цьому сезоні. На даний момент він пропустив сім м’ячів і три рази відіграв на нуль.

• Наступний матч Бенфіка зіграє з Шавішом четвертого листопада в рамках чемпіонату Португалії.
  • А уже восьмого листопада лісабонці зустрінуться з Реалом Сосьєдад у рамках Ліги чемпіонів.
  • В чемпіонаті Португалії Бенфіка з 22 очками іде другою, відстаючи від першого Спортінга на три бали.