Різне

Бенфіка з Трубіним на воротах зіграла матч чемпіонату Португалії: поєдинок закінчився розгромом

Переглядів 636
Богдан Чернишевський
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Бенфіка українського воротаря Анатолія Трубіна зіграла черговий матч чемпіонату Португалії, суперником «Орлів» у переможному гостьовому матчі була Боавішта (3:0).

Анатолій Трубін з Бенфікою обіграв Боавішту (3:0) в гостьовому матчі шостого туру чемпіонату Португалії.

Рахунок на 11-й хвилині гри відкрив Павлідіс. Ближче до кінця першого тайму перевагу гостей подвоїв Кьокчу. Остаточний підсумок зустрічі в компенсований до другого тайму час встановив Кабрал.

Український голкіпер вийшов на поле в стартовому складі і провів весь матч, заслуживши оцінку 7,2 від Sofascore та 6,88 від Whoscored.

Після перемоги у шостому туру Бенфіка з 13 очками займає трете місце в чемпіонаті, поступаючись Порту (15) та Спортингу (18).

Чемпіонат Португаліі, шостий тур

Боавішта – Бенфіка – 0:3 (0:2)

Голи: Павлідіс, 11, Кьокчу, 31, Кабрал, 90+1

• Трубін є гравцем Бенфіки з літа 2023 року.
  • У сезоні 2024/25 на його рахунку сім матчів в усіх турнірах, з яких три – без пропущених голів.
  • З 2021 року виступає за збірну України, у складі якої провів 15 матчів.