Різне

Безус вийшов на заміну і ефектно забив: команда українця здобула вольову перемогу

Переглядів 1119
Дмитро Котков
Роман Безус. Фото: Google
33-річний український легіонер Омонії Роман Безус відзначився голом у поєдинку чемпіонату Кіпру проти Анортосіса Фамагусти. Колектив українця здобув вікторію з рахунком 3:1.

Дев'ятого лютого в рамках 24 туру вищої ліги чемпіонату Кіпру Омонія українця Романа Безуса зустрічалася з Анортосісом Фамагустою.

Перший тайм виграли гості після голу Крістіана Макуна. Безус вийшов на заміну після перерви замість Хаммаса та зробив внесок у позитивний результат для свого колективу.

На початку другої половини зустрічі Маріуш Стемпіньський оформив дубль і вивів Омонію вперед. А на 72 хвилині Безус у красивому стилі відправив м'яч у ворота опонента. Більше голів не було, а тому Омонія виграла з рахунком 3:1.

Чемпіонат Кіпру. 24 тур

Омонія – Анортосіс Фамагуста – 3:1

Голи: Стемпіньський, 47, 62, Безус, 72 – Макун, 41.

• У цьому сезоні Безус зіграв за Омонію 27 матчів, записавши до свого активу 11 голів та вісім асистів.
  • Омонія на даний момент із 45 очками в активі посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Кіпру.
  • Наступний матч команда Безуса зіграє з Етнікосом (14.02).