Різне

Борнмут з Забарним не втримали перемогу у грі проти Астон Вілли: відома оцінка захисника збірної України

Переглядів 1464
Артем Жилінський
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнумут
Англійський Борнмут, за який виступає захисник збірної України Ілля Забарний, зіграв у нічию із Астон Віллою в рамках 14-го туру Англійської Прем'єр-ліги.

Сьогодні, 3 грудня, Борнмут зіграв у нічию із Астон Віллою (2:2). Український центральний захисник «вишень» провів на полі усі 90 хвилин.

Усі дії Забарного у матчі:

• зробив 43 дотики до м'яча
  • виконав 21 успішний пас із 30 (точність 70%)
  • здійснив один фол

Статистичний портал SofaScore оцінив виступ Забарного на 6.9.

Відзначимо, що на 90-й хвилині він програв дуель Оллі Воткінсу, що призвело до пропущеного голу.

• Після цього поєдинку Борнмут йде 16-им із 13-ма балами в активі, а Астон Вілла знаходиться на четвертій позиції з 29 пунктами.
  • Ілля Забарний у поточному сезоні зіграв за Борнмут 15 матчів, у яких він не відзначався результативними діями.
  • В наступному поєдинку «вишні» зіграють із Кристал Пелес. Матч відбудеться 6 грудня.