«Чи будемо ми боротися за титул Серії А?»: тренер Роми поставив чітку мету Довбику та Ко
Головний тренер Роми Джан П'єро Гасперіні був непохитний у тому, що він радше думатиме про майбутній матч з Міланом, ніж про шанси своєї команди поборотися за Скудетто чи місця в Лізі чемпіонів.
Наставник римської Роми Джан П'єро Гасперіні напередодні поєдинку 10-го туру Серії А з Міланом поспілкувався з представниками засобів масової інформації і відповів на запитання про боротьбу за чемпіонський титул.
«Чи будемо ми боротися за титул? Я не братиму участі в обговореннях ні про Скудетто, ні про Лігу чемпіонів. Зараз я зосереджений на підході Роми до матчу проти Мілана. Обидві команди чудово стартували. Також, як і всі інші, я думаю, що Інтер та Наполі розпочали сезон як фаворити.
Наша мета – вдосконалюватися, будувати міцну структуру команди та ставати все більш конкурентоспроможними. Сподіваємося, що очки, які ми заробляємо, будуть ефективними».
- За римську команду виступає український нападник Артем Довбик.
- У нинішньому сезоні форвард збірної України провів 11 матчів за Рому, забивши два голи та оформивши асист.
- Команда українця наразі займає друге місце в турнірній таблиці Серії А, набравши 21 очко.
- Наступний матч римляни проведуть 2 листопада на виїзді з Міланом. Початок зустрічі о 21:45 за Києвом.