Різне

Чи звинуватять Трубіна? Бенфіка втратила очки у чемпіонаті – відео ювілейного пропущеного голу українця

Переглядів 2203
Данило Моісеєнков
Анатолій Трубін. Фото: Getty Images
Лісабонська Бенфіка зіграла поєдинок 13-го туру чемпіонату Португалії проти Фаренсе. Анатолій Трубін вийшов в старті, але не зберіг свої ворота «сухими» – 1:1.

У п'ятницю, восьмого грудня, Бенфіка на своєму полі прийняла Фаренсе в рамках 13-го туру чемпіонату Португалії. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 1:1.

Український голкіпер «орлів» Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин.

Перший тайм, як і увесь поєдинок, проходив за явною перевагою Бенфіки, однак голів це не приносило. Більш того, на початку другої половини гри лісабонці пропустили.

«Сухого» матчу Трубіна позбавив півзахисник гостей Клаудіо Фалькао, який головою переправив м'яч у ворота українця.

Бенфіка відповіла на це результативним дотиком Рафи Сілви. Португалець замкнув флангову передачу Фредеріка Ауршнеца.

Відео голів дивіться в нашому телеграм-каналі

Чемпіонат Португалії. 13-й тур.

Бенфіка – Фаренсе – 1:1

Голи: Сілва (72') – Фалькао (51')

• Після цього матчу Бенфіка посідає другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату, маючи 30 очок.
  • Фаренсе, в свою чергу, йде сьомим, набравши за 13 турів вже 17 балів.
  • В наступному матчі 12 грудня команда Трубіна на виїзді зіграє проти РБ Зальцбурга в останньому турі групового етапу Ліги чемпіонів.
  • Для Трубіна цей матч став вже дев'ятим в рамках португальської ліги: п'ять пропущених голів, чотири гри на нуль.
  • Загалом Анатолій зіграв у Бенфіці вже 16 поєдинків і пропустив 15 м'ячів.